Reference

Prohlédněte si naše realizované projekty.

ROCK FOR PEOPLE - největší hudební festival v České republice. Festival využívá jednotky SYMBIO+ na dodávku elektřiny a tepla. Jednotky SYMBIO+ použitě jsou od 100kWe do 800kWe. Naše technické zázemí poskytovalo nad rámec i elektromateriál vč. instalace a trvalé obsluhy. Celkový použitý výkon přes 3MWe.
MOTO GP - největší sportovní událost v Brně (ČR). Přes 200 tis návštěvníků se mohlo spolehnout na dodávku elektřiny a tepla (KVET). Naše SYMBIO+ jednotky byly požity na zálohovaná klíčových míst v zázemí (PADOCKU). Dále se jednotky využívají u všech LED obrazovek kolem závodního okruhu. Celkový použitý výkon pře 6 MWe.
KOLO PRO ŽIVOT - 16 míst v české republice navštívila v roce 2015 akce, která patří mezi nejvýznamnější sportovní akce v cyklistice. Naše společnost dodává jednotky SYMBIO+ o výkonu 100 kWe - 200 kWe. Dodávka je vč. elektroinstalace a trvalé obsluhy.
MS Světa v hokeji 2015 (IIHF2015) - během května 2015 proběhlo v ČR MS světa v ledním hokeji a to v Praze a v Ostravě. Naše společnost zajišťovala bezvýpadkový TV přenos pro všechny zápasy. Instalace na každém stadionu byla s technologií TWIN o výkonu 500 KWe. Celkový instalovaný výkon na dvou místech 2 MWe.
ČESKÉ HRADY - jedinečné tour kapel po českých a moravských hradech. Celkově se jedná o 8 míst v ČR. Na jedné akci je instalováno 7 ks jednotek SYMBIO+. Služba je dodávána komplexně vč.: elektroinstalace, průmyslové osvětlení, trvalá obsluha. Celkový výkon akce dosahuje 2 MWe.